دوره پولسازی

دوره پولسازی مخصوص کسانی است که قصد دارند از طریق آشنایی با رازهای کسب ثروت ، تغییر باورها و کشف استعداد شخصی به رویاهای خود در زمینه کسب ثروت دست پیدا کنند .

سرفصل ها :

 •  متافیزیک ( ساخت باور های پولساز )
 •  استعدادیابی رشد شخصی
 •  دوران گذار کسب و کار
 • افزایش درآمد از طریق اینستاگرام
 • راه اندازی کسب و کار
 • افزایش مشتری و ایجاد مشتری وفادار

تکنیک ها :

 • تکنیک تسبیح
 • شکستن زنجیره باور های غلط
 • طلوع
 • نجوا
 • MB
 • القای ذهنی
 • تبلیغ SMART
 • آموزش اینستاگرام
 • انضباط مالی
 • لیزر
 • اولویت بندی اسمارت
 • تصویر سازی
 • تکنیک های فروش

نتایج دوره

از نتایج فوق العاده این دوره بی نظیر آموزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
خانه دارانی که با کشف استعداد خود به شکوفایی خویش رسیدند.
میانسالانی که با موفقیت در کسب و کار دلخواه خود به ثروت در آرامش رسیدند.
و چه کسب و کار هایی که از نو رونق گرفتند و باعث کار آفرینی برای چند ده نفر انسان دیگر هم شدند.
و چه مسروریم که هر روزه با پیام های بی شمار و پر لطف دانشجویان پولسازی، دلگرم و استوار در رسالت خویش که آموزش و راهنمایی شما هموطنان عزیزمان هست، ثابت قدم می مانیم.

پولسازی

امروزه در اکثر کشور های جهان، مردم بر این باور هستند که تنها با تلاش جمعی به طور سخت نمیتوان به ثروت فراوان رسید، در این راستا باید ابتدا باور و فکری در ذهن ها ایجاد شود و روی کار مورد نظر تمرکز کنیم تا به نتیجه برسیم. ثروت تنها پول و موارد مادی نمی باشد، ثروت می تواند رابطه ی عادی، سلامتی و حس و حال خوب و … نیز باشد. همه ی این موارد ابتدا باید در ذهن شما اتفاق بیفتد، تا در زمان معین در زندگی ما پدیدار شود و در این جهت دوره پولسازی طراحی شده که با آموزش این مطالب و قوانین متا فیزیک می تواند روند رسیدن شما به ثروت را تسریع ببخشید.

 

۷ گام رسیدن به ثروت

۱- متا فیزیک
۲- استعداد یابی
۳- رشد شخصی
۴- دوران گذار کسب و کار
۵- اینستاگرام
۶- راه اندازی کسب و کار- تبلیغات
۷- جذب مشتری و افزایش مشتری وفادار

متافیزیک

متا فیزیک در لغت به معنای فراتر از جسم است، یعنی اینکه ما با نیروی باور هایمان چطور بتوانیم به ثروت برسیم و از طریق ذهن مان پول به دست بیاوریم، باز هم تاکید بر این است که ثروت تنها در موارد مادی نمی باشد. دوره شامل تکنیک ها و تمریناتی است که در ۸ جلسه ی اول که به اصطلاح ماه اول پولسازی است، روی باور ها کار می شود و در جهت ساخت باور های ثروت ساز و مثبت می باشد.

 

در قوانین متا فیزیک ما با باور و توجه به سمت جهان انرژی می فرستیم و مشابه آن انرژی به صورت ماده در زندگی به ما بر می گردد. در واقع مکانیزم جهان طوری است که هر باوری داشته باشیم، جهان همان باور را به ما اثبات می کند و علت رخداد های امروز، باور های گذشته ی ماست که با تغییر این باور ها می توانیم در جهت رشد و پیشرفت حرکت کنیم و آینده ی زندگی مان را تغییر و تحول ببخشیم.

 

به اصطلاح باور های ثروت ساز و قوانین متا فیزیک مانند آجر اول برای شروع هر کسب و کاری است، اگر به ترتیب آجر ها چیده شود، به هدف دلخواه خواهید رسید. این موارد شامل ۸ جلسه ی اول دوره ی پولسازی است که کاملا رایگان در اختیار مخاطبان ما قرار داده شده است و پیش نیاز دوره ی وی آی پی پولسازی است که پایه و اساس می باشد، با این دوره به مرور باور های ثروت ساز و مثبت را در خود ایجاد و تقویت می کنید و در راستای هدفتان نشانه هایی را دریافت می کنید که اگر اقدام کنید، به نتیجه خواهید رسید.

 

در این راستا تمرینات متا فیزیکی در دوره پولسازی ارائه شده است که می تواند مدار ثروت ها را بالا ببرد، به طور مثال تکنیک طلوع، نجوا، MB، القای ذهن و …

استعداد یابی

در واقع هر انسانی برای هدفش به این دنیا وارد شده است، همه چیز این عالم برای هدف خاصی می باشد و ما بی علت در این جهان وارد نشدیم، در دوره استعداد یابی می شوید و سپس طبق استعداد شما، رسالت شما در این جهان مشخص می شود و می توانید طبق رسالت خود اقدام کنید، اگر در استعدادتان استمرار داشته باشید، نتایج تصاعدی وارد زندگی شما می شود.

حتی اگر شما تکنیک ها را کامل آموزش دیده باشید، اگر کار شما استعداد شما نباشد، ممکن است که نتوانید رشد و پیشرفت به سزایی در آن زمینه داشته باشید، در واقع استعداد همان علاقه به یادگیری یک مهارت است که با صرف انرژی و زمان کمتر می توانید به صورت تصاعدی به پیشرفت برسید.

رشد شخصی

رشد شخصی به این معناست که شما ابتدا باید به شخص بزرگی تبدیل شوید، در واقع اگر بخواهید به موفقیت برسید، باید به همان کسی که می خواهید تبدیل شوید، به میزانی که شما شخصیتتان را رشد می دهید، به اهداف بزرگ تری دست پیدا می کنید که در این دوره طبق یک فرم و مطالب و آموزش ها می توانید روی رشد شخصی خود کار کنید.

 

دوران گذار کسب و کار

مرحله ای که در آن به دنبال کسب اطلاعات کامل از کسب و کاری هستیم که می خواهیم راه اندازی کنیم، به اصطلاح تلاش برای رصد کردن کسب و کار های مشابه است که می توانید نقاط ضعف و قوت و چالش ها را بررسی کنید و با وارد شدن به محیط کسب و کار می توانید به طور کامل پیشرفت را رصد کنید.

اطلاعات به طور کامل و جامع در رابطه با دوران گذار در دوره ی VIP پولسازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و دوران گذار باعث تکمیل اطلاعاتی می شود که در همان زمینه می خواهید کار کنید.

اینستاگرام

در واقع صفر تا صفر موارد زیر در دوره پولسازی ارائه خواهد شد:

۱-راه اندازی پیج حرفه ای

۲- محتوای مناسب

۳- بلاگری در استوری

۴- کامنت مارکتینگ

۵- دایرکت مارکتینگ

۶- شعار

در این برهه از زمان که عصر، عصر ارتباطات می باشد، اینستاگرام یک بستر مناسبی است که ما از طریق فضای مجازی به خصوص برنامه ی اینستاگرام می توانیم به درآمد های عالی برسیم و این یک فرصت مناسب است که در کسب و کارمون رشد کنیم. در این راستا اگر طبق الگوریتم های اینستاگرام پیش برویم و تکنیک های فروش را اجرا کنیم، می توانیم به نتیجه ی دلخواه برسیم. 

دوره ی اینستاگرام دقیقا مثل قطعات یک پازل می باشد، ما حتی اگر سرمایه کافی هم در اختیار نداشته باشیم، می توانیم از اینستاگرام به عنوان همان مغازه اما به صورت مجازی استفاده کنیم و قابلیت این را دارد که از هر مکانی که هستیم، محصولات خود را به کل کشور ارائه دهیم.

اگر بخواهیم تصویر پازل شفاف و درست باشد، نیاز به این داریم همه ی قطعات درست و کامل در کنار هم قرار بگیرد. با آموزش های دوره ی VIP، صفر تا صد این مطالب و رشد اینستاگرام ارائه می شود و تمام تکنیک ها اعم از تکنیک های اعتماد سازی نیز بیان می شود که می توانید پیجتان را راه اندازی کنید و فعالیت کنید.

راه اندازی کسب و کار - تبلیغات

تمام مواردی که شما را در تبلیغ نویسی و طراحی تراکت به درجه ی عالی می رساند، در این دوره بیان شده است. تبلیغات بخش مهمی از فعالیت شما است که می توانید مخاطب هدف جذب کنید، همچنین تیتر نویسی آموزش داده می شود که تعداد افرادی که تیتر تبلیغات را می خوانند، ۵ برابر کسانی است که کل تبلیغ را می خوانند.

 

جذب مشتری و افزایش مشتری وفادار

شما برای اینکه در کسب و کاری به اوج برسید، به ۲ بال اصلی نیاز دارید:

۱- باور ثروت ساز

۲- تکنیک ها و روش های فروش

در این راستا تمام تکنیک ها و روش های فروش در اختیار شما قرار داده خواهد شد، زمانی که در کار متخصص شوید، می توانید بدرخشید. در این راستا در رابطه تبلیغات و جذب مشتری به طور جامع توضیح داده خواهد شد.

در نتیجه دوره ی پولسازی که شامل دوره ی اول و دوره ی VIP پولسازی می باشد، در جهت رشد مالی و رشد معنوی به شما کمک خواهد کرد.

 

در این مسیر شما باور های ثروت ساز را در خودتان ایجاد کنید و در این جهت نشانه هایی را دریافت می کنید، این نشانه ها ممکن است هم به صورت مادی، هم به صورت معنوی باشد و به مرور موفقیت در زندگی شما وارد می شود.

دوره پولسازی موارد ذیل را شامل می شود:

۱- ساخت باور های ثروت ساز (اصلاح باور های محدود کننده).

۲-دریافت نشانه ها و هدایت الهی.

۳- ایجاد کسب و کار شما طبق استعداد و رسالت شخصی.

۴- افزایش خلاقیت.

۵- رسیدن به حس و حال عالی و ارتباط به خداوند بزرگ.

۶- آشنایی با قوانین متا فیزیک و تکنیک ها.

۷- آشنایی با تکنیک های فروش و تبلیغات.

۸- آموزش صفر تا صد مطالب اینستاگرام و آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام.