وبسایت رسمی استاد محمد بصیری

پولسازی پلاس

پولسازی پلاس دوره ای است که شما را با قوانین جهان به صورت دقیق تر و کامل تر آشنا می کند. در این دوره زندگیتان به جایگاهی هدایت می شود که ثروت بیشتر، روابط بهتر و سلامتی فوق العاده ای دارد.

زمانی که آگاهی های خدایی وارد زندگیتان شود، در سه بعد مالی، روابط و سلامتی زندگیتان تغییر خواهد کرد. قابل توجه است که بدانید ما در یک جهان به شدت هوشمند زندگی می کنیم و اگر از قوانین خبر نداشته باشید مانند آن است که رمز درب ورودی را نمی دانید و بدون آن رمز نمی توانید از آن رد شوید.

سلامتی در پولسازی پلاس

پولسازی پلاس دارای اهداف مختلفی است که می توان به آشنا شدن نگاه خداوند به خودتان و تربیت ثروتمندانی آشنا با قوانین جهان اشاره کرد که در پی آن، شما آرامش و خوشبختی تمام وجودتان را می گیرد و دیگر آن شخص قبلی نخواهید بود.

شما با آموزش دیدن و یاد گرفتن قوانین جهان، با کمترین تلاش، به نتایج فوق العاده ای خواهید رسید. (افراد بسیاری در دوره ها، دنبال قوانین پیچیده اند، در صورتی که قوانین بسیار ساده هستند.)

زمانی که در دوره پولسازی پلاس شرکت می کنید، باید تمامی اطلاعاتی که در گذشته از اساتید دیگر یا کتاب های مربوطه به دست آوردید را فراموش کنید و با ذهنی خالی وارد دوره شوید.

هنگامی که در مسیر جدیدی قدم بر می دارید، مغز شما نسبت به تغییر مقاومت می کند، چرا که وظیفه آن، حفظ وضعیت موجود است و مانع تغییر می شود، زیرا فکر می کند هر تغییری خطرناک است و تلاشش بر این است که وضعیت موجود را حفظ کند.

اکنون سوالی که به وجود می آید، این است که چگونه، ذهن مانع پیشرفت می شود؟

پاسخ این سوال به سه بخش تقسیم می شود:

۱- ایجاد شک نسبت به مدرس

۲- ایجاد شک نسبت به آموزش های مدرس

۳- ایجاد شک نسبت به خود

یکی از مواردی که در این دوره بیان می شود و کاملا برای قدم برداشتن در مسیری جدید نیاز است، چگونگی از بین بردن مقاومت ذهن می باشد. برخی از جلسات پولسازی پلاس شامل تمرین هایی است که با انجام مستمر آن ها، به تدریج احساس خوب و نتایج عالی وارد زندگیتان می شود و شرط به وجود آمدن احساسات خوب و نتایج عالی، انجام درست و دقیق تمرینات پولسازی پلاس می باشد.

سر فصل های دوره پولسازی پلاس

برای حرکت به سمت وضعیت مطلوب باید بدانید که اکنون کجا قرار دارید و به کجا می خواهید بروید، اگر ندانید، سیستم هوشمند جهان هستی شما را هدایت نخواهد کرد و در زندگی به جایگاه دلخواهتون نمی رسید.

در پولسازی پلاس علاوه براینکه آموزش می بینید چگونه جایگاه واقعی خود را در زندگی بیابید، به شما در راه رسیدن به آن کمک می کند.

اولین نتیجه ای که از پولسازی پلاس دریافت می کنید، احساس و حال خوب است. احساس خوبی که باعث خلق و ایجاد اتفاقات خوب در زندگی می شود.

همچنین با انجام صحیح و مستمر تمرینات که زیر نظر کارشناسان انجام می شود، آرامش را به درون خود دعوت خواهید کرد. در پولسازی پلاس، این باور در شما ایجاد می شود که بعد از هر اتفاقی، یک اتفاق خوب در انتظار شما می باشد، چرا که این جهان به سمت خیر است.

در پولسازی پلاس ۳ شرط اصلی وجود دارد:

شرط اول: نتیجه ی راه آسان، ثروت فراوان خواهد بود. تمامی هدایت های الهی به سمت خیر است، به شرط آن که در کارهایتان خداوند را شریک خود قرار دهید.
شرط دوم: زندگی همراه با آزمون های ساده و سخت در جریان است. افرادی که سخت گیر هستند، آزمون های سخت وارد زندگی آن ها می شود، گاهی جهان به پیام هایی که در هر توجه شما وجود دارد، پاسخ می دهد، لذا اگر شما فرد سخت گیری باشید، جهان افراد سخت گیری را وارد زندگیتان می کند. در پولسازی پلاس در رابطه با سخت گیری و نحوه ی بهبود آن توضیح داده می شود.
شرط سوم: آگاهی درمان است. زمانی که به وجود رفتاری در خود آگاه می شوید، می توانید نسبت به تغییر آن اقدام کنید. در پولسازی پلاس در رابطه با سخت گیری و نحوه ی بهبود آن توضیح داده می شود.

در پولسازی پلاس تمرکز بر روی موارد زیر می باشد:

۱- ۶ باور متا فیزیکی برای رسیدن به ثروت

۲- تکنیک متا فیزیک ۷

۳- تکنیک متا فیزیکی MB پلاس

۴- تکنیک متا فیزیک آفرینش

۵- تکنیک متا فیزیک پاکسازی

۶- تکنیک متا فیزیک دوستی با خدا

۷- تکنیک متا فیزیک قطع تار های اتری

۸- تکنیک متا فیزیک گشایش چشم سوم

۹- تکنیک های افزایش خلاقیت

همچنین نحوه ی افزایش انگیزه به کمک تکنیک امضا در این دوره بیان می شود.

در واقع تکنیک امضا، تعهد نسبت به بهبود وضعیت مالی، روابط و سلامتی را در شما افزایش می دهد.

در پولسازی پلاس باید تلاش کنید هر روز توجه خود را بیشتر از دیروز بر پول، روابط و سلامتی بگذارید.

رابطه در پولسازی پلاس

نیروی باور ها

۹۹.۹ درصد اتفاقات زندگی را خودتان خلق می کنید.

اگر بانی اتفاقاتی که در زندگیتان می افتد را شخص دیگری می دانید، به معنای آن است که خودتان را به عنوان نقش آفرین زندگیتان قبول ندارید.

در دوره ی پولسازی پلاس، با تقویت نیروی باور ها می توانید خالق اتفاقات بزرگ و کوچک زندگی خود باشید.

در واقع شما باید به این باور برسید که می توانید اتفاقات زندگیتان را خلق کنید. تکنیک آفرینش به شما کمک می کند اتصال ذهنیت با اتفاقات زندگی تان را تقویت کنید.

در نتیجه به مرور زمان می توانید با نیروی باور ها اتفاقات بزرگی را در زندگیتان رقم بزنید.

تقویت نیروی باور ها

پلاس یعنی روزی یک درصد بهتر شوید.

در این دوره تکنیک هایی بیان می شود که شما با انجام آن ها می توانید باور های مثبت را در خود تقویت کنید. ‌(تکنیک متا فیزیک ۷)

با تمرکز بر موارد مثبت و انجام تکنیک آفرینش، اتفاقات خوب را در زندگیتان خلق کنید.

ایجاد تعادل در وسواس

ثروت در دوره پولسازی پلاس

برخی از افراد به پول وابستگی شدید دارند، در مقابل، افرادی نیز هستند که به پول بی تفاوت اند.

زمانی که شما در این مورد تعادل را برقرار کنید، می توانید آسان تر باورهایتان را تقویت کنید و هنگامی که باور هایتان تقویت شود، می توانید اتفاقات زندگیتان را خلق کنید.

در دوره ی پولسازی پلاس، نحوه ی ایجاد تعادل در این زمینه بیان خواهد شد. پولسازی پلاس یعنی هر روز یک درجه در بعد مالی، روابط و سلامتی بهتر شوید.

افراد موفق هر روزشان بهتر از دیروز است.

در پولسازی پلاس رمز موفقیت افراد موفق بیان خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *