معرفی محمد بصیری

من محمّد بصیری هستم، بنیان‌گذار دوره‌های پولسازی و معجزه در ایران ، یک جوان دهه شصتی که ده ها هزار دانشجو تربیت کرده است که هر یک تحولات چشم‌گیری را در زندگی خود شاهد بوده‌اند.

 من  ثابت کردم برای رسیدن به موفقیت و درآمد حلال و زیاد، نیاز به کار سخت و طاقت‌فرسا نیست.

معتقدم با تأکید بر  تغییر باورها و برنامه‌ریزی دوباره ضمیرناخودآگاه که دو شاه‌کلید موفقیت و رسیدن به ثروت و رشد هستند، دوره‌های پولسازی و معجزه را برای عموم مردم تدریس می‌کنم. دوره‌هایی که پرمخاطب‌ترین از نوع خود در کشور محسوب می‌شوند.

مهمترین دلیل استقبال فوق‌العاده مردم از کلاس‌های من،این است که خودم هم یک زمانی مثل باقی مردم همین اتفاقات را تجربه کردم اما سالها بر روی خودم،ضمیرناخودآگاهم و زندگی ام کار کردم تا امروز، شما نسخه ی بهتری از من را ببینید و همه این اتفاقات را مدیون خدا هستم. 

من هم در یک خانواده معمولی بزرگ شدم تا جایی که در دوران دانشجویی برای خرج تحصیل مجبور به ظرفشویی بوده ام. اما با همین روش‌هایی در کلاس تدریس می‌کنم توانستم به موفقیتهای زیادی دست پیدا کنم.

قانون زندگی ، قانون باورهاست ...

من محمّد بصیری در طی ۱۲ سال گذشته در اکثر استان‌های کشور، همایش‌های مختلف با سرفصل موفقیت برگزار کرده ام و تا امروز به صورت حضوری به بیش از ده هزار و به صورت مجازی به بیش از صد و شصت هزار ایرانی در داخل و خارج از کشور، مشاوره و آموزش کسب و کار داده ام.

 هم‌اکنون صاحب بزرگترین کارخانه پوشاك كشور هستم. كارخانه‌ای كه برای صدها نفر به طور مستقيم و هزاران نفر به طور غير مستقيم اشتغالزايي کرده است.