تست عزت نفس استاد محمد بصیری

تست عزت نفس استاد محمد بصیری

تست عزت نفس : روشی کاربردی و مناسب جهت شناخت میزان عزت نفس هر شخص

یکی از نیاز های بنیادی برای داشتن زندگی عالی و شخصیتی فوق العاده، داشتن عزت نفس بالا است. اگر ما عزت نفس بالایی داشته باشیم، می توانیم شخصیتی قدرتمند از خودمان بسازیم که در تعامل با دیگران و تمامی جنبه های زندگی عملکرد بهتری داشته باشیم.

عزت نفس احساسی است که هر فرد نسبت به خودش در تمامی جنبه های زندگی دارد و میزان آن در هر فرد متفاوت است. اگر ما احساس ارزشمند بودن و عزت نفس بالا نداشته باشیم، اول از همه باعث حال بد و انرژی پایین ما می شود و باعث داشتن ارتباطات ضعیف ما با دیگران خواهد شد. اگر عزت نفس پایینی دارید، جای نگرانی نیست.

اولین گام برای تغییر و ساخت شخصیتی بهتر، شناخت و آگاهی دقیق از خود می باشد.

تکنیک عزت نفس یکی از تکنیک های فوق العاده و بی نظیر دوره ی معجزه می باشد که پیشینه ی سال ها تحقیق و تفحص دارد و در گام اول به ما کمک می کند تا به شناخت و آگاهی دقیق از خود برسیم و در ادامه رفتار های کاهنده و افزاینده عزت نفس را به ما معرفی کند.

بنابراین با چینش و آموزش های گام به گام و منظم این تکنیک، ما می توانیم رفتار های مثبت را در خود تقویت کنیم و رفتار های کاهنده عزت نفس را کنار بگذاریم.

اکثریت افراد جامعه عزت نفس ندارند و همین موضوع سر منشا حال بد و عدم پیشرفت آن ها در زندگی می باشد. شما می توانید کسی باشید که با افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس، شخصیتی منحصر به فرد از خود بسازید و همین نکته ی هوشمندانه می تواند زندگی شما را بسازد.

5/5 - (10 امتیاز)
5/5 - (10 امتیاز)