تکنیک طلوع استاد محمد بصیری

تکنیک طلوع استاد محمد بصیری

تکنیک طلوع : یک تکنیک فوق العاده برای نزدیک شدن هرچه بیشتر به اهداف مدنظر در جهت کسب ثروت

تکنیک طلوع می تواند معجزه ای در زندگی ما و راه رسیدن به خواسته هامون باشد و همانطور که از اسمش مشخص است، میتواند باعث طلوعی مجدد در زندگی ها باشد.

صحیح دعا کردن در تکنیک طلوع

از زمانی که بچه بودیم همیشه به ما یاد دادن هر چیزی رو که میخوایم، خواسته ها و آرزو های خود را از خداوند بخوایم و راه های گوناگونی را به ما در این باره یاد دادن و گفتن مثل نماز خواندن، دعا کردن، توسل به ائمه و اینکه از دیگران بخوایم برامون دعا کنن ولی هیچوقت، هیچکس و در هیچ جا به ما در رابطه با نحوه ی درست دعا کردن و درخواست کردن از خداوند یاد نداده است، چه بسا که ما خیلی زیباتر و با حال بهتر و بدون عجز و ناله و در مدت زمان کمتر میتوانیم به خواسته های خود برسیم.

ما باید بدونیم که همه چیز این جهان روی نظم و قانونی پیش می رود و ما برای رسیدن به هر موفقیت و خواسته ای باید یک سری اقدامات انجام دهید و در راه رسیدن به خواسته ی خود تلاش کنیم، ولی توجه به این موضوع که آیا ما اقداماتی که انجام میدیم درسته؟ گاهی ما تلاش زیادی می کنیم ولی نتیجه مطلوب حاصل نمی شود، به دلیل اینکه ما کاملا مسیر درستی برای رسیدن به خواسته ی خود در پیش نگرفتیم، مثل دعا کردنمون. بار ها برای همه ما پیش آمده که خواسته ای از خداوند داریم ولی با هر عجز و ناله ای و با هر نذر و نیازی بر آورده نشده است، چون ما راه درست و اصولی را پیش نگرفتیم.

رسیدن به موفقیت با تکنیک طلوع

تکنیک طلوع یکی از همین راه های درست برای رسیدن به خواسته های ما است، با این تفاوت که با حس و حالی بهتر و با ارتباطی زیبا تر در مدت زمان کمتر و در مناسب ترین زمان برامون اتفاق می افتد. در تکنیک طلوع صمیمیتمون با خداوند را افزایش میدیم که باعث آرامش در دل ها مون میشه. زمانی که درخواستمون را از خداوند از طریق دوست انجام بدیم، با خیالی آسوده می تونیم به خداوند بسپاریم و مطمئن باشیم که نتیجه و زمان رسیدن به خواستمون هر چه که باشد، قطعا به صلاح ما بوده و با خیالی آسوده به خداوند می سپاریم.

اگر بخوایم از معجزه ها و یا ویژگی های تکنیک طلوع بیان کنیم، می تونیم به مواردی مثل افزایش درآمدمون، رسیدن به سرمایه اولیه در رابطه با راه اندازی کسب و کارمون، پیدا کردن مکان مناسب برای کسب و کارمون و ارتقا شغلی و … اشاره کرد.

بدون عجز و ناله و در مدت زمان کمتر می توانیم به خواسته هامون برسیم.

واقعا هیچ چیزی لذت بخش تر از این نیست که صبحت رو با تکنیک طلوع شروع کنی و با خدات حرف بزنی، درد و دل کنی، خواسته هات رو بیان کنی. «میتونم بگم که روزت رو میسازه.»

آرامش با تکنیک طلوع

وقتی تکنیک طلوع رو اجرا کنی، کلی انرژی مثبت و حال خوب داری، با شور و شوق زیادی خواسته هام رو به خدا میگم و بهش ایمان دارم! و باورم این هست که خدای عزیزم در بهترین زمان ممکن، من رو به همه ی خواسته هام و هدف هام می رسونه. فقط باید باور و ایمانت قوی باشه و همینطور دست از تلاش کردن بر نداری و همه چی رو بسپری به خودش که واست جورش کنه!

از تاثیر گذاری و نتایج عالی که تکنیک طلوع داره بگم که چقدر نشونه های بی نظیر رو توی زندگیت می تونی ببینی تا در جهت آن در مسیر موفقیت و رسیدن به هدف و خواسته های مالیت حرکت کنی و بتونی درآمدت رو افزایش بدی.

به قدری می تونه عجیب باشه که فکرشم نمیشه کرد …

وقتی که نشونه رو میبینی، باید در جهت اون اقدام کنی و واقعا معجزات خداوند وارد زندگیت میشه.

فقط باید در دیدن نشانه ها دقت کنید حتما!!

بعدش شاهد این باشین که تکنیک طلوع چطور میتونه زندگیتون رو متحول کنه، خیلی خوشحالم که تلاشم رو کردم و ایمان داشتم که به نتیجه عالی می رسم و خداروشکر، خداروشکر رسیدم.

4.7/5 - (35 امتیاز)
4.7/5 - (35 امتیاز)