وبسایت رسمی استاد محمد بصیری

تست لیاقت استاد محمد بصیری

تست لیاقت استاد محمد بصیری

تست لیاقت : روشی فوق العاده در جهت رشد شخصی و ارتقاء شخصیت

تست لیاقت چیست؟

تست لیاقت یک تست رشدی است که تشکیل شده از برخی ویژگی های خداوند است. در واقع هر چقدر بیشتر بتوانیم شبیه خدا بشیم، خدایی که حاکم به جهان است، به درجات بالاتری در زندگی خواهیم رسید و هر چقدر به درجات بالاتری برسیم، ارتباط بهتری با خداوند یکتا خواهیم داشت.

کاربرد و نتایج تست لیاقت

تست لیاقت به ما آگاهی می دهد که ما در هفته ی گذشته چگونه رفتار کردیم و قرار است در هفته ی آینده چگونه رفتار کنیم. در واقع این آگاهی به ما کمک می کند تا تغییرات بهتری را در خود ایجاد کنیم. قطعا لازمه ی موفقیت در زندگی انجام دادن یک سری از کار ها نیست، برای رسیدن به موفقیت علاوه بر اینکه باید یک سری از کار ها را انجام بدهیم، بلکه باید از انجام دادن یک سری از کار ها هم خودداری کنیم.

تست لیاقت به ما کمک می کند با انجام ندادن یک سری از کار ها که باعث می شود لیاقتمان کم هم شود، احساس بهتری نسبت به خودمان و جهان اطراف خود داشته باشیم.

اگر ما روی لیاقت خود کار نکنیم، مطمئنا در همین جایگاهی که هستیم، خواهیم ماند و تغییری در زندگی ما ایجاد نمی شود. بنابراین برای تغییر شرایط و زندگی باید از خود شروع کنیم و زمانی که بتوانیم دنیای درون خود را کنترل کنیم، دنیای بیرون هم در دستان ما خواهد بود.

5/5 - (7 امتیاز)
5/5 - (7 امتیاز)