تکنیک الماس استاد محمد بصیری

تکنیک الماس استاد محمد بصیری

تکنیک الماس: روشی کاربردی برای تحقق بخشیدن به رویاها

تقویت باور های مثبت به کمک تکنیک ۲۱ - الماس

ضمیر نا خود آگاه هر یک از ما انسان ها از جنینی تا بزرگ سالی به گونه های متفاوتی برنامه ریزی شده است. عناصر گوناگونی می توانند در شکل گیری ضمیر نا خود آگاه ما نقش داشته باشند که از جمله ی آن ها می توان به خانواده، آموزش و پروش، صدا و سیما و … اشاره کرد. در واقع هر یک می توانند به نوعی باعث ایجاد باور (چه مثبت – چه منفی) در ضمیر نا خود آگاه ما شده باشند.

اما زمانی که ما در مسیر آگاهی قرار بگیریم، متوجه خواهیم شد که تمامی رفتارات و اعمال نا درست ما بر گرفته از باور هایی است که از گذشته تاکنون در ما شکل گرفته است.

حال اگر می خواهیم زندگی مان را به سوی بهتر شدن تغییر دهیم، نیاز است که باور های منفی خود را اصلاح کنیم و باور های مثبت را جایگزین آن ها کنیم.

تکنیک ۲۱ – الماس از جمله تکنیک هایی است که می تواند در تقویت باور های مثبت به ما کمک کند. علاوه بر این، تکنیک ۲۱ ما را یاری می کند که بتوانیم انتظاراتمان را به خداوند سفارش دهیم تا خداوند یکتا آن ها را در بهترین زمان و مکان برآورده کند.

انتظارات معقولانه ی ما می توانند در قالب های متفاوتی باشند که ما با تکرار در تکنیک ۲۱ آن ها را به زندگی خود دعوت خواهیم کرد.

دقت داشته باشید که تکرار راه ورود به ضمیر نا خود آگاه است، بنابراین با تکرار و تجسم عبارات تاکیدی و انتظاراتمون، تاثیر بر آورده شدن هر یک از آن ها را به حداکثر می رسانیم و به این ترتیب سرعت فرایند رسیدن به خواسته هامون را چندین برابر خواهیم کرد.

5/5 - (101 امتیاز)
5/5 - (101 امتیاز)