ویژگی افراد پولساز

5/5 - (2 امتیاز)

ویژگی افراد پولساز

ویژگی افراد پولساز

مردم در جامعه به چند دسته تقسیم میشوند که بخشی از مردم جامعه را افراد پولساز و ثروتمند تشکیل می دهند.

محمد بصیری:

«این افراد را به جرعت میتونم بگم یکی از تاثیر گذارترین و الهام بر انگیز ترین افراد برای دیگر افراد جامعه هستند.»

این افراد می توانند با تفکر مثبت خودشون و همچنین تجربه هایی که در این مسیر موفقیت به دست آوردند، تاثیر بسیار مثبتی بر روی جامعه بگذارند.

البته ناگفته نماند که تنها روی برخی از مردم جامعه توانایی تاثیر گذاری دارند. از این جهت که تا انسان خودش برای تغییر رضایت ندهد، هیچ اتفاقی نمی افتد …

 

یکی از هزاران خصوصیات خوب این افراد

میتوانیم به داشتن هدف اشاره کنیم که این مورد بسیار در زندگی این افراد پر رنگ هست و همچنین تلاش برای رسیدن به آن هدف هم یکی از مهم ترین الویت های این افراد می باشد.

قطع به یقین، تغییر، یک پروسه زمان بری هست و نیازمند سال ها تجربه و تلاش و پشتکار هست که به راحتی اتفاق نخواهد افتاد.

موفق شدن یک شبه نیست

موفق شدن یک شبه نیست، تغییر، پیشرفت و موفقیت زمان بر هست.

یک ویژگی افراد پولساز در این راه پر فراز و نشیب، نا امید نشدن هست و اینکه از مسیر لذت میبرند، در زندگی برنامه ریزی دارند، علاوه بر اهداف بزرگی که دارند، هدف های کوچک میچینند و همین هدف های کوچک باعث میشود تا ثابت قدم باشند، این طور افراد به راحتی میتوانند در مسیر قدم بردارند و گام های بلند و قدرتمند داشته باشند.

افراد پولساز خیلی راحت میتوانند از پس مشکلات به کمک ذهن خود، با کمک طرز فکر و افکار مثبت خود، کنار بیایند و ورودی های ذهن خود را در برابر افکار منفی ببندند، یا مثل یک فیلتر که اگر افکار منفی در ذهن آن ها عبور کند، به سرعت به مثبت تبدیل کرده و وارد ذهنشون میکنند، که برای رسیدن به این درجه باید سال ها تجربه و تلاش را داشته باشیم تا ابن فرایند تبدیل به عادت شود.

ویژگی مهم دیگر که میتوانیم نام ببریم، نقش پر رنگ ایمان در زندگی، هم به خدا و هم به خودشون و توانمندی هایی که دارند. حتی کوچکترین توانمندی ها، خیلی راحت نقاط قوتشون را میبینند و به جای تمرکز روی نقاط منفی خودشون، بیشتر به نقاط مثبت می اندیشند.

به خدا ایمان قوی دارند، چون میدونن که جهان به سمت خیر هست و فراوانی نعمت وجود دارد و برای هر فرد راهی هست که میتواند موفق شود.

این افراد با توجه به تجربیاتی که در این راه کسب کردند، توانستند به موفقیت های خیلی بزرگی دست پیدا کنند که هرکسی آرزو میکند به این درجه برسد، که خب این میتواند خیلی نکته مثبتی باشد، از این جهت که زمانی که شما گذشته یک فرد ثروتمند و پولساز را میبینید و میدانید که از یک جامعه و شرایط یکسان به این درجه رسیده است، نقطه امیدی در دل آن ها روشن میشود که آره 💎مــــنم مــیــتــــونـــــم 💎.

در جامعه افرادی هستند که به خودشون ایمان ندارند و با دیدن این افراد و زندگی عالیشون، بر علیه حال خوبشون اقدام میکنند.

«اما افرادی هم هستند که میگن خب این افراد با شرایط یکسان و زندگی ساده قبلی و یک شرایط مشابه، به این درجه رسیده اند، پس من هم میرسم و در جهت این تصمیم اقدام میکنند.»

اقدام در جهت رسیدن به اهداف و موفقیت

اقدام در جهت رسیدن به اهداف و موفقیت

افراد موفق جهان، ذهنیت خلاق و مفیدی دارند.

زندگی این افراد نتیجه سال ها تجربه، نه شنیدن، موافقت نشدن، تایید نشدن، قبول نشدن، بر وفق مراد نبودن، نتوانستن و غیره هست …

آدم های پولساز جامعه افعال منفی ندارند، نه، نمیشه، نمیتونم، در فرهنگ لغاتشون وجود ندارند.

عقیده آن ها بر این هست که اگر چه نتوانند در لحظه حال کاری را انجام بدهند، اما با تمرین و ممارست و تحقیق حتما موفق میشوند که انجام بدهند.

این افراد توانستند از پس مشکلات گذشته خود، سربلند بیرون بیایند و تبدیل به یک فرد موفق پولساز عالی جامعه شده اند که برای مردم جامعه میتوانند انگیزه ی قوی باشند.

بخشنده و مهربان بودن، ویژگی بارز آن هاست.

دست و دلباز و مهربان بودن یک ویژگی افراد پولساز هست که با خوشحالی دیگران، آن ها هم خوشحال می شوند و با کمک کردن به دیگران، قلب آن ها سرشار از حال خوب و آرامش می شود.

با کار های کوچک و بزرگ می توانند لبخند به لب دیگران بیاورند.

مهربان هستند چون می دانند هر چیزی که به جهان ارسال کنند، با انرژی بیشتری به خودشان برمیگردد.

افراد ثروتمند و پولساز جهان در برابر اتفاقات جهان مثبت اندیشند، حتی از اتفاقات منفی هم درس مثبتی میگیرند و برداشت های درستی دارند.

حتی از اتفاقات بدی که می افتد، ناراحت یا نا امید نمی شوند، چون مطمئنا قطعا در پس اتفاقات بد، اتفاقات خوب و عالی هست.

از فرصت های زندگی به خوبی استفاده می کنند.

هیچ تایمی به بطالت نمی گذرد و تماما برای هر ثانیه خود هدف دارند.

حتی زمان خواب، با حال خوب و انرژی، مثبت و ذهن خالی به خواب می روند و با حال خوب و مثبت هم بیدار می شوند.

سر سخت بودن و تلاش کردن برای رسیدن به خواسته هاشون، نا امید نشدن و کم نیاوردن، هر لحظه در حال تلاش برای آموزش دیدن، دارای یک ذهن خارق العاده و دائم المثبت، نتیجه سال ها تلاش و پشتکار بی وقفه آن هاست.

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *