برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره پولسازی مراجعه کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره معجزه مراجعه کنید.

 

در حال حاضر به علت وجود بیماری کرونا و همچنین تمرکز ایشان بر روی دوره ی پولسازی و معجزه ، امکان مشاوره فردی و حضوری وجود ندارد

اولین اصل برای مفید بودن یک دوره این هست که ما ببینیم آیا اون دوره تاثیرات عینی مثبتی در زندگی ما دارد یا نه ، جدا از این مطلب که بازخورد کسانی که دوره پولسازی استاد رو شرکت کردند بسیار عالی بوده.

تمامی عزیزان این فرصت رو دارند که ابتدا ماه اول دوره ی پولسازی رو به طور رایگان گوش کنند و چنانچه به نتایج عینی مثبت در زندگی رسیدند ، دوره پولسازی استاد را ادامه بدهند.

اگر دانشجوی عزیز گام به گام با استاد پیش برود و تمرینات رو دقیق انجام دهد ، یقیناً به نتایج درخشانی دست پیدا خواهد کرد .

همانطور که پایه اولیه و اصلی یک ساختمان ستون های آن ساختمان هستند ، متافیزیک هم مانند ستون های کسب ثروت اند ، تا زمانی که ستون های ساختمان پولسازی مستحکم نباشد ، کسب ثروت هم سخت و دشوار خواهد بود .

هر دو موضوع برای کسب ثروت نیاز است ولی اولویت اول موضوع علاقمندی است ، شما باید شغلی را انتخاب کنید که در آن شغل علاقه و استعداد دارید ، در این صورت شما در آن شغل خواهید درخشید و همیشه انرژی لازم برای ادامه دادن آن شغل را خواهد داشت .