وبسایت رسمی استاد محمد بصیری

اعداد تکرار شونده و آینه ای

5/5 - (1 امتیاز)

اعداد تکرار شونده و آینه ای

اعداد تکرار شونده و آینه ای

اعداد همیشه در زندگی ما انسان ها جایگاه ویژه ای داشته اند. از زمان اختراع اعداد تا به کنون، ما این اعداد را به مقاصد گوناگون استفاده کرده ایم، برای ریاضیات و حساب، شمارش، کد و رمز گذاری ها، برنامه نویسی، تاریخ نگاری و …

در واقع ما از بدو تولد تا لحظه مرگ، ناخواسته تحت تاثیر اعداد هستیم. تاریخ تولد اولین اعدادی هستند که وارد زندگیمان می شوند و تاریخ و ساعت مرگ آخرین اعداد ثبت شده برای ما هستند. ارتباط ما با اعداد به قدری پیچیده است که گاهی باعث این فکر می شود که آیا ما تحت تسلط اعداد هستیم؟ و یا اعداد تحت تسلط ما قرار دارند؟ آیا ما اعداد را به وجود آورده ایم و یا اعداد ما را؟ چون به قدری به عنوان انسان تحت تاثیر اعداد هستیم که حتی افراد بی سواد هم با آن ها آشنایی دارند!

اعداد بی نهایت هستند و این جهان هم نا محدود، پس شاید بر همین اساس است که می گویند کائنات بر اساس اعداد و ریاضیات چیده شده است و یا شاید منشا تئوری ماتریکس همین اعداد باشند که ما درون یک شبیه سازی عددی رایانه ای زندگی می کنیم! ما واقعا نمی دانیم که اعداد از کجا آمده اند …

ارتعاش اعداد

ما در جهانی کوانتومی زندگی می کنیم که هر چیزی در آن وجود دارد، ارتعاش دارد و تمام این هستی تحت تاثیر ارتعاشات ذرات موجود در خود است و اعداد هم از این قائده مستثنی نیستند و می توان گفت که هر عدد ارتعاش مخصوص خود را دارد و ارتعاش اعداد که به رقم اینکه ما در طول روز خیلی بیشتر از اینکه بدانیم، تحت تاثیرشان قرار داریم، بیشتر بر ما تاثیر می گذارند.

اعداد و نشانه ها

اعداد در اکثر مواقع و حتی خارج از مباحث متافیزیکی، راهنمای ما در زندگیمان هستند. ما برای پیدا کردن آدرس ها، نام گذاری کوچه ها، برقراری تماس تلفنی، عوض کردن کانال تلویزیون و محاسبه زمان در ساعت حتی به اعداد وابسته ایم! اما این اعداد به راستی چه مفهومی دارند؟ آیا اعداد صرفا وسیله ای برای محاسبه هستند؟

در علم متافیزیک مبحثی به نام نشانه ها وجود دارد. نشانه ها اتفاق هایی هستند که باعث حال خوب و پایدار در ما می شوند و یا باعث راهنمایی و دریافت پاسخ سوال های ما هستند و انسان این نشانه ها را از طریق مختلفی مثل آشنایی با فردی جدید، الهامات و ایده های مختلف، فکری تازه، اتفاق های خاص، اعداد و … دریافت می کند. حتما این موضوع را زیاد شنیده اید که هر فرد یک راهنمای روحی دارد که از بدو تولد همراه اوست. یکی از راه های ارتباطی میان ما و راهنمای روحی، اعداد هستند.

توالی اعداد و اعداد تکرار شونده

زمانی که ما از راهنمای روحی خود کمک بخواهیم، محال است که پاسخ ندهد و نشانه ای برای ما نفرستد، حتی با وجود نا آگاهی از راهنمای روحی، زمانی که ما واقعا نیاز به راهنمایی و کمک داریم، راهنمای درونی و روحی این کار را انجام می دهد و نشانه ای برای ما می فرستد و اعدا یکی از نشانه ها هستند.

توالی اعداد و اعداد تکرار شونده

در طول روز ممکن است بار ها با اعداد آینه ای و تکرار شونده مواجه شده باشید، مثل دیدن اعداد رند در ساعت (۱۲:۱۲، ۱۱:۱۱ و …) و یا کیلومتر شمار ماشین، پلاک ماشین ها، زیرنویس تلویزیون، اعداد زیر بارکد خودکارتان و …

دیدن این اعداد به ما نوید یک نشانه خاص در ساعات و روز های دیگر را می دهد و یا به این معنا هستند که در راه و مسیر درستی قرار داریم.

تکرار اعداد، ارتعاش و پیغام های زیادی برای ما دارد که از سمت راهنمای روحی و کائنات برای ما فرستاده می شوند، اما هر عدد خود به تنهایی مانند یک کد عمل می کند و مفهوم خاصی دارد، مثل عدد ۰ که به معنای نامحدود و بی نهایت است و توالی صفر ها در ساعت ۰۰:۰۰ معنی یکی شدن با کائنات بی نهایت و عشق نامحدود الهی است و عدد ۱ که آغاز است و تکرار عدد ۱ (۱۱:۱۱، ۱۱۱ و …) به معنی آغاز بخشی جدید از زندگی و یا شروع کاری تازه است.

زمانی که از کائنات و راهنمای روحی خود کمک بخواهیم، ممکن است از طریق این اعداد به ما نشانه ها را نشان بدهند و راهنماییمان کنند.

شاید دلیل اینکه می گویند انسان تنها نیست این باشد که همواره از سمت قدرت ها و نیرو های پیشرفته تر راهنمایی می شود و پاسخ سوالات خود را دریافت می کند.

اهمیت اعداد تکرار شونده

چه وقت دیدن اعداد تکرار شونده برای ما مهم است؟

اساسا، ما به هر چیزی که توجه کنیم، آن را به زندگی خود دعوت می کنیم. ممکن است که ما به دلیل آگاهی از ارتعاش اعداد، نشانه ها، کائنات و راهنمای روحی خود به آن ها توجه ویژه کنیم و مدام ساعت های رند و اعداد تکرار شونده و آینه ای را ببینیم، اما نشانه ای دریافت نشود و همیشه هم معنای خاصی نداشته باشد.

در واقع زمانی تکرار اعداد برای ما مهم است که یا کاری را می خواهیم انجام دهیم، یا کاری را انجام داده ایم و منتظر دریافت پاسخ سوالی از کائنات و راهنمای روحی هستیم. تکرار اعداد و دیدن ساعت های رند با ندای درونی همراه هستند که در مواقع خاص و به طور اتفاقی نظر ما را به سمت خود جلب می کنند و در این مواقع نباید راز توجه کردن را از یاد برد، در واقع توجه به مفهوم آن هاست که باعث راهنمایی و نشانه های بعدی می شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *